II RP. PRÓBA srebro 2 grosze 1927 NGC AU

8 000 PLN
Cena końcowa: 8 250 PLN
Przebicie: + 3 %

Bardzo rzadka moneta wybita w srebrze, w nakładzie zaledwie 100 egzemplarzy. Egzemplarz tylko kilka razy notowany na aukcjach. Monety brakuję w większości kolekcji prób międzywojennych.

Bardzo dobre detale, delikatny połysk, patyna. Dość surowa ocena gradingowa.

Parchimowicz P104e

Moneta z aukcji Heritage z kolekcji monet próbnych II RP.

Stan zachowania: NGC AU