II RP. 1 złoty 1925. kropka po dacie, Londyn

60 PLN
Cena końcowa: 105 PLN
Przebicie: + 75 %

Resztki połysku, kolorowa patyna.

Fischer OB 009; Parchimowicz 107b

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 4,94 g Ag