II RP. 1 złoty 1925, kropka po dacie, Londyn

250 PLN
Cena końcowa: 380 PLN
Przebicie: + 52 %

Równomierna, stara patyna, doskonałe detale. Pięknie zachowana moneta.

Parchimowicz 107b

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 4,99 g Ag