II RP. 1 złoty 1925. kropka po dacie, Londyn

120 PLN
Cena końcowa: 230 PLN
Przebicie: + 92 %

Wiekowa patyna, delikatny połysk. Ładny egzemplarz.

Fischer OB 009; Parchimowicz 107b

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 4,99 g Ag