II RP. 1 złoty 1925 Londyn NGC MS62

700 PLN
Cena końcowa: 700 PLN

Pięknie zachowany i starannie wybity egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Fischer OB 007; Parchimowicz 107a

Stan zachowania: NGC MS62