II RP. 1 złoty 1924 Paryż PCGS MS63 (2 MAX)

800 PLN
Cena końcowa: 1 650 PLN
Przebicie: + 106 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Wspaniale zachowany egzemplarz. Delikatna patyna, mocny połysk. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Fischer OB 007; Parchimowicz 107a

Stan zachowania: PCGS MS63