II RP. 1 złoty 1924 Paryż NGC MS63 (2 MAX)

800 PLN
Cena końcowa: 1 700 PLN
Przebicie: + 113 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Piękny, menniczy egzemplarz ze świeżego stempla. Kolorowa patyna podkreślająca detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109a

Stan zachowania: NGC MS63 (2 MAX)