II RP. 2 złote 1936 żaglowiec, zestaw 8 monet

120 PLN
Cena końcowa: 175 PLN
Przebicie: + 46 %

Połyskliwe egzemplarze. Patyna. Większość monet na poziomie 3+.

Fischer OB 012; Parchimowicz 112

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)