II RP. 2 złote 1936 żaglowiec NGC MS62

180 PLN
Cena końcowa: 185 PLN
Przebicie: + 3 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Delikatna patyna, połysk.

Fischer OB 012; Parchimowicz 112

Stan zachowania: NGC MS62