II RP. 2 złote 1936 Piłsudski

1 800 PLN
Cena końcowa: 2 200 PLN
Przebicie: + 22 %

Bardzo świeży awers, rewers delikatnie przetarty. Kolorowa patyna. Rzadka moneta.

Fischer OB 011; Parchimowicz 111b

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 4,35 g Ag