II RP. 2 złote 1936 Piłsudski NGC UNC - Piękne i rzadkie

4 000 PLN
Cena końcowa: 4 200 PLN
Przebicie: + 5 %

Najrzadszy rocznik monety 2-złotowej okresu II RP.

Bardzo ładny egzemplarz. Połysk menniczy, delikatna patyna, świetne detale. Rzadkość, zwłaszcza w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 111b

Stan zachowania: NGC UNC