II RP. 5 złotych 1934 Piłsudski Strzelecki, zestaw 6 sztuk

150 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 100 %

Obiegowe egzemplarze. Patyna. Zestaw 6 monet.

Fischer OB 016

Stan zachowania: 3 (VF)