II RP. 2 złote 1934 Piłsudski - zestaw 3 monet

30 PLN
Cena końcowa: 130 PLN
Przebicie: + 333 %

Resztki połysku, patyna.

Fischer OB 011; Parchimowicz 111a

Stan zachowania: 3 (VF)