II RP. 2 złote 1934 Piłsudski

30 PLN
Cena końcowa: 205 PLN
Przebicie: + 583 %

Bardzo ładny egzemplarz. Kolorowa patyna.

Parchimowicz 111a

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 4,39 g Ag