II RP. 5 złotych 1934 Piłsudski Strzelecki PCGS MS63

700 PLN
Cena końcowa: 1 550 PLN
Przebicie: + 121 %

Piękny egzemplarz ze świeżego stempla. Ładna, delikatna patyna, połysk. Rzadsza moneta w tak pięknym stanie zachowania.

Parchimowicz 116a; Fischer OB 016

Stan zachowania: PCGS MS63