II RP. 5 złotych 1933 głowa kobiety

60 PLN
Cena końcowa: 100 PLN
Przebicie: + 67 %

Intensywny połysk menniczy. Patyna.

Parchimowicz 116c

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 10,97 g Ag