II RP. 5 złotych 1932 głowa kobiety

50 PLN
Cena końcowa: 155 PLN
Przebicie: + 210 %

Połysk, delikatna patyna.

Parchimowicz 116b

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 10,98 g Ag