II RP. 2 złote 1934 Piłsudski NGC MS62

350 PLN
Cena końcowa: 760 PLN
Przebicie: + 117 %

Menniczy egzemplarz z piękną patyna zachodzącą od rantu i połyskiem menniczym.

Trudna do zdobycia dwuzłotówka w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 111a

Stan zachowania: NGC MS62