II RP. 10 złotych 1934 Piłsudski

Cena wywoławcza:
200 PLN
610 PLN
+ 205 %

Połysk w tle, delikatna patyna. Rzadki rocznik.

Fischer OB 023; Parchimowicz 124

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 22.09 g Ag