II RP. 5 złotych 1930 Sztandar

400 PLN
Cena końcowa: 450 PLN
Przebicie: + 13 %

Kolorowa patyna. Ładnie zachowana moneta z dobrą prezencją.

Parchimowicz 115a

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 17,97 g Ag