II RP. 10 złotych 1934 Piłsudski Strzelecki, zestaw 2 monet

240 PLN
Cena końcowa: 380 PLN
Przebicie: + 58 %

Resztki połysku w tle. Patyna.

Fischer OB 022

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)