II RP. 2 złote 1932 głowa kobiety NGC MS64 (2 MAX)

700 PLN
Cena końcowa: 1 275 PLN
Przebicie: + 82 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz oceniony pkt. wyżej.

Wyśmienity egzemplarz pierwszego rocznika 2-złotówki z Głową Kobiety. Delikatna złocista patyna podkreślająca detale monety.

Parchimowicz 110a

Stan zachowania: NGC MS64 (2 MAX)