II RP. 5 złotych 1930 Nike

1 800 PLN
Cena końcowa: 4 000 PLN
Przebicie: + 122 %

Zachowany w dużej mierze połysk menniczy, wyraźne detale. Ładna, delikatna patyna. Rzadka moneta, szczególnie w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 114c

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 17,98 g Ag