II RP. 5 złotych 1928 Nike bez znaku

600 PLN
Cena końcowa: 1 200 PLN
Przebicie: + 100 %

Moneta bez znaku w menniczym stanie zachowania występuje niezwykle rzadko.
Kolorowa patyna podkreślająca detale. Dużo świeżości i połysku menniczego. Minimalne przetarcie najwyższych elementów reliefu. Bardzo ładna moneta.

Parchimowicz 114b

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 18,02 g Ag