II RP. 2 złote 1925 Londyn, kropka po dacie

300 PLN
Cena końcowa: 470 PLN
Przebicie: + 57 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109d

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 9,96 g Ag