II RP. 2 złote 1925, Londyn NGC AU58

260 PLN
Cena końcowa: 330 PLN
Przebicie: + 27 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna.

Fischer OB 009; Parchimowicz 109d

Stan zachowania: NGC AU58