II RP. 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie NGC MS61

400 PLN
Cena końcowa: 600 PLN
Przebicie: + 50 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Wspaniały połysk na całej powierzchni monety, ładna delikatna patyna.

Parchimowicz 109d

Stan zachowania: NGC MS61