II RP. 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie NGC MS64 (2 MAX)

2 000 PLN
Cena końcowa: 3 200 PLN
Przebicie: + 60 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko dwa egzemplarze ocenione wyżej.

Wyśmienicie zachowana moneta. Intensywny połysk menniczy, doskonałe detale, delikatna patyna. Bardzo rzadka w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109d

Stan zachowania: NGC MS64 (2 MAX)