II RP. 10 złotych 1939 Piłsudski

100 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 120 %

Seledynowa patyna, dobry detal, połysk. Ryska nad okiem Piłsudskiego. Pięknie zachowana moneta.

Parchimowicz 124f

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 22,21 g Ag