II RP. 2 złote 1925 kropka, Londyn PCGS MS64+ (2 MAX)

1 800 PLN
Cena końcowa: 3 300 PLN
Przebicie: + 83 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko 2 egzemplarze ocenione pkt. wyżej.

Wspaniały egzemplarz z pięknym połyskiem menniczym i wyraźnymi detalami. Subtelna patyna, znakomita jakość bicia. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109d

Stan zachowania: PCGS MS64+ (2 MAX)