II RP. 2 złote 1924 odwrotka, Filadelfia

180 PLN
Cena końcowa: 420 PLN
Przebicie: + 133 %

Delikatny połysk w tle, zielonkawa patyna. Płytko wybita moneta.
Wspaniałą prezencja, niestety małe graffiti przy dacie.

Parchimowicz 109c

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 10,00 g Ag