II RP. 10 złotych 1933 Traugutt

Cena wywoławcza:
150 PLN
260 PLN
+ 73 %

Patyna, delikatny połysk ryski.

Fischer OB 021; Parchimowicz 122

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 22,00 g Ag