II RP. 2 złote 1924 Filadelfia, odwrotka PCGS AU58

320 PLN
Cena końcowa: 550 PLN
Przebicie: + 72 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, subtelna patyna.

Parchimowicz 109c; Fischer OB 009

Stan zachowania: PCGS AU58