II RP. 2 złote 1924 Filadelfia, odwrotka NGC MS63

1 800 PLN
Cena końcowa: 3 400 PLN
Przebicie: + 89 %

Tylko 2 egzemplarze ocenione wyżej przez firmę gradingową.

Mocny połysk menniczy na całej powierzchni, ostre detale, delikatna patyna. Moneta trudna do zdobycia z tak wysoką notą gradingową ze względu na płytkie bicie. Polecamy.

Parchimowicz 109c; Fischer OB 009

Stan zachowania: NGC MS63