II RP. 10 złotych 1933 Traugutt NGC MS62

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 550 PLN
+ 29 %

Wysoka nota gradingowa.

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy, wyraźne detale. Patyna przy rancie. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 122

Stan zachowania: NGC MS62