II RP. 2 złote 1924 Paryż

800 PLN
Cena końcowa: 2 400 PLN
Przebicie: + 200 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy.

Piękna, kolorowa patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109a

Stan zachowania: 1 (UNC)