II RP. 2 złote 1924 Paryż NGC MS63+

1 800 PLN
Cena końcowa: 2 900 PLN
Przebicie: + 61 %

Moneta zazwyczaj płytko bita przez co zazwyczaj surowo oceniana przez firmy gradingowe. Piękny menniczy egzemplarz. Wiekowa patyna. Polecamy

Fischer OB 007; Parchimowicz 109a

Stan zachowania: NGC MS63+