II RP. 5 złotych 1936 żaglowiec PCGS AU55

180 PLN
Cena końcowa: 180 PLN

Piękny egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Parchimowicz 119; Fischer OB 018

Stan zachowania: PCGS AU55