II RP. 10 złotych 1938 Piłsudski

180 PLN
Cena końcowa: 200 PLN
Przebicie: + 11 %

Ładny egzemplarz. Patyna. Rzadki rocznik.

Parchimowicz 124e

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 21,83 g Ag