II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

300 PLN
Cena końcowa: 400 PLN
Przebicie: + 33 %

Pięknie zachowany egzemplarz, połysk menniczy, kolorowa patyna podkreślająca detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 22,07 g Ag