II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

250 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 36 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Drobne ryski od strony orła.
Zachowany połysk menniczy, piękna złota patyna.

Parchimowicz 121

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 21.73 g Ag