II RP. 10 złotych 1933 Sobieski NGC MS62

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 050 PLN
Przebicie: + 5 %

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Ładna, delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 121

Stan zachowania: NGC MS62