II RP. 5 złotych 1936 żaglowiec PCGS MS65 (MAX)

2 400 PLN
Cena końcowa: 3 000 PLN
Przebicie: + 25 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie w PCGS.

Idealnie zachowana moneta. Połysk, piękna, złocista patyna. Bardzo rzadka pozycja takim stanie zachowania.
Polecamy do najlepszych zbiorów monet z okresu II RP.

Parchimowicz 119

Stan zachowania: PCGS MS65 (MAX)