II RP. 5 złotych 1938 Piłsudski NGC MS63

500 PLN
Cena końcowa: 1 600 PLN
Przebicie: + 220 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy, Kolorowa patyna przy rancie. Rzadki rocznik.

Parchimowicz 118d

Stan zachowania: NGC MS63