II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety

100 PLN
Cena końcowa: 290 PLN
Przebicie: + 190 %

Piękny egzemplarz. Delikatna patyna podkreślająca detale.

Parchimowicz 120c

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 21,90 g Ag