II RP. 5 złotych 1935 Piłsudski PCGS AU58

100 PLN
Cena końcowa: 105 PLN
Przebicie: + 5 %

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Wiekowa patyna, przebijający połysk.

Fischer OB 017; Parchimowicz 118b

Stan zachowania: PCGS AU58