II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety

80 PLN
Cena końcowa: 105 PLN
Przebicie: + 31 %

Połysk, patyna. Piękna prezencja monety.

Parchimowicz 120c

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 22,00 g Ag