II RP. 5 złotych 1935 Piłsudski NGC MS63

240 PLN
Cena końcowa: 500 PLN
Przebicie: + 108 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy, delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 118b

Stan zachowania: NGC MS63