II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem)

60 PLN
Cena końcowa: 100 PLN
Przebicie: + 67 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna, pojedyncze ryski.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 22,01 g Ag