Polska II RP. 5 złotych 1934 Piłsudski PCGS MS62

450 PLN
Cena końcowa: 450 PLN

Piękny egzemplarz, połysk menniczy, stara patyna podkreślająca detale monety.

Parchimowicz 118a

Stan zachowania: PCGS MS62